O nas

Krótko o nas...

Firma Kłodziński meble na wymiar powstała na podstawie wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży meblowej oraz pasji . Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli na indywidualne zamówienie Klienta. Wykonujemy meble kuchenne, biurowe, ekspozycyjne, łazienkowe, szafy wnękowe oraz garderoby. Priorytetem w naszej działalności jest zadowolenie Klienta. 

Oferowane przez nas wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców. Dokładamy zawsze wszelkich starań aby być terminowym i wywiązywać się z umowy. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji, precyzja oraz estetyka wykonania. Tworząc meble na zamówienie bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Dbamy o ich funkcjonalność, trwałość, estetykę oraz przykładamy wagę do detali. Jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu, a naszym celem jest osiąganie najwyższej jakości i doskonałych rozwiązań przy zachowaniu przystępnych cen.

Mamy pełną świadomość przy tworzeniu każdej realizacji że meble muszą być dopasowane do indywidualnego stylu życia naszych Klientów. Zawsze staramy sie iść z duchem czasu i nie unikamy szkoleń oraz innowacyjnych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających wybrane realizacje. 

Zapraszamy do współpracy!